Podstawowe błędy odchudzających się

Decydując się na odchudzanie i stosowanie przy tym suplementów, szczególnie w postaci herbatek odchudzających, najczęściej popełniamy karygodny, uniemożliwiający nam uzyskanie wymaganych efektów błąd. Wydaje nam się, że wystarczy nam tylko herbata – że pijąc ją, reszta zrobi się „sama”.Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna, a herbaty, jak sama nazwa wskazuje, są tylko „wspomaganiem”.

Co więc należy wiedzieć?

Nie tylko zielona herbata jest tak bardzo popularna wśród dietetyków. Na wysokim poziomi zainteresowania utrzymuje się „Yerba mate” – pisać można by o niej w nieskończoność. Nas interesować powinno jednak jej najbardziej pozytywne działanie – może nie odchudza, ale syci, a wiec likwiduje uczucie głodu. W odchudzaniu, to właśnie to jest niezwykle ważne.

Większość z naszych osiągnięć, to kwestia dobrego nastawienia – liczą się względy psychologiczne. Reszta to tylko dodatki.

Witaj na moim blogu! Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z pediatrii, bloga prowadze w formie pasji. Zamieszczam tutaj ciekawe informacje dotyczące zdrowego trybu życia i medycyny. Zapraszam do czytania!

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Wszelkie prawa zastrzeżone (C)